SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs 
прості і корисні програми
SU-Progs
Програми покликані спростити
роботу, а не ускладнити життя
ГоловнаГоловна
СкачатиСкачати
Як купитиЯк купити
КонтактиКонтакти
 

Опис

Довідка

 
 
 

Перелік контактів–довідка

Перелік контактів–довідка
 

Довідка по роботі з програмою
“Перелік контактів” 1.2

 

Усі наведені дії доступні з випадаючого меню програми, яке можна викликати правою кнопкою мишки або спеціальною клавішею на клавіатурі.

Основні дії

Додавання нового абонента здійснюється клавішею Insert. У вікні додавання вводяться ім’я абонента, домашній, робочий, мобільний телефони, дата народження і примітка. Після заповнення полів натисніть Enter або Ctrl+S щоб виконати додавання (тоді у списку з’явиться новий абонент), або натисніть Esc щоб відмінити додавання.

Перегляд/редагування абонента здійснюється клавішею Enter чи подвійним кліком мишки. У вікні редагування можна подивитися або відредагувати відомості про абонента. Натисніть Enter або Ctrl+S щоб зберегти зроблені зміни, або натисніть Esc щоб закрити вікно без збереження змін.

Видалення абонента здійснюється клавішею Del. Станьте у переліку контактів на того абонента, якого треба видалити, натисніть Del і, після підтвердження, абонента буде видалено.

Сортування переліку контактів виконується по активному стовбцю. Станьте на потрібний стовбець і натисніть клавішу F9 або клікніть по назві стовбця мишкою. Сортування стовбця дати виконується трьома способами: по дню(д), по місяцю(м) і по року(р).

Пошук абонента виконується по активному стовбцю. Станьте на потрібний стовбець і почніть набирати шукане значення на клавіатурі. Перелік при цьому сортується, а найбільш близьке до шуканого значення підсвічується покажчиком. Для припинення пошуку натисніть Esc.

Пошук дати народження можна виконати трьома способами: по дню, місяцю і року. Пошук по дню — просто почніть набирати шукану дату на клавіатурі, список при цьому відсортується по дню(д). Пошук по місяцю — натисніть точку, список відсортується по місяцю(м), потім введіть номер шуканого місяця. Пошук по року — двічі натисніть точку, список відсортується по року(р), потім введіть шуканий рік.

Друк переліку контактів виконується з пункту випадаючого меню База даних – Друк. На встановленому в системі основному принтері буде надруковано перелік контактів. Перелік виводиться на принтер у такому ж порядку, як у вікні програми.

Нагадування про дні народження відбувається автоматично, при старті Windows. Програма повідомляє про дні народження, якщо вони настають сьогодні, завтра або післязавтра. В п’ятницю додатково повідомляється про дні народження, які будуть у понеділок.


Додаткові дії

Експорт переліку контактів для можливості його обробки в інших програмах (у Excel) виконується з пункту випадаючого меню База даних – Експорт. У діалозі збереження файлу, що відкрився, вказується ім’я файлу експорту, в який будуть записані відомості про введених абонентів.

Імпорт переліку контактів дозволяє додавати нових абонентів із зовнішніх файлів. Виберіть пункт випадаючого меню База даних – Імпорт і в діалозі, що відкрився, вкажіть файл імпорту (цей файл повинен мати таку ж структуру, як і файл експорту). В результаті до існуючого переліку будуть додані нові абоненти з вказаного файлу.

Автокорекція прізвища абонента відбувається якщо у випадаючому меню встановлено опцію Автокорекція. У такому разі під час вводу прізвища абонента на початку всіх слів ставляться великі літери.

Реєстрація ліцензії на використання програми виконується з пункту випадаючого меню Допомога – Реєстрація. Вікно реєстрації дозволяє перейти на сторінку замовлення (кнопка Замовлення) та зареєструвати ліцензійний ключ (кнопка Реєстрація). Докладніше про реєстрацію у розділі як купити.

Перегляд відомостей про програму виконується з пункту випадаючого меню Допомога – Про програму. У вікні що відкривається показано статус ліцензії на використання програми і повідомляється про нові версії, у разі їх виходу. Також звідси можна надіслати листа до служби підтримки програми.

 
Скачати…   
Версія 1.2
1.0 Mb (XP-Win10)
Shareware
Купити 10$ Купити 10$

Перейти до опису програми

Copyright © Ivan Kurchenko, 2010-2022
 
Valid HTML 4.01 Strict
Valid CSS!